fbpx Skip to content

co obnáší být

webcam model

kdo navštěvuje webcam chat

Pro někoho možná překvapivé, ale například každý 8 američan je závislý na videochatu. Co to znamená? Každý den, po době alespoň jedné hodiny je přihlášený na této sociální síti, na které vyhledává společnost cizích nebo zdánlivě známých lidí – modelů a je ochotný za tuto společnost platit peníze. Potřeby zákazníků se liší. Někdo přichází se specifickými přáními, které nejsou nebo nechtějí naplňovat v reálném životě, někteří si chtějí povídat, trávit čas s dalšími lidmi aniž by vystoupili ze své anonymity. Další z nějakého důvodu nemohou, nebo nechtějí, trávit svůj čas s reálnými lidmi a své potřeby naplňují takto. 

Kdo je webcam model

WebCam nebo tzv. flirt modela může dělat muž i žena od 18 let. Dobrými předpoklady je záliba v komunikaci, otevřenost, smysl pro humor a extrovertnost. To, jak tráví webcam model se svými zákazníky čas je velmi individuální a záleží na možnostech modela a potřebách a přáních zákazníka. 

Podívejte se na krátký trailer a zbavte se mnoha předsudků. 

co zákazníci hledají

Hranice, které si nastavíte jsou jen na vás. Náš chat se liší od jiných livechatů v mnoha ohledech. Zatímco na většině je nahota a erotika vyžadována, u nás je to jen jedna z možností. Samozřejmě naši zákazníci mají rádi erotické show, nicméně většina naší klientely jsou úspěšní podnikatelé, kteří jsou osamělí a hledají virtuální vztah v celé jeho šíři. Včetně intimity v komunikaci, získání pocitu důležitosti, tedy přátelství či platonickou lásku. Často zůstávají věrní našim modelům, jako by byli jejich partneři. Pokud se tedy chcete stát opravdovým profesionálem a chcete dosáhnout vysoce nadstandardních výdělků, je potřeba dbát na budování dlouhodobých vztahů s vašimi zákazníky, kterým dopřejete pocit jedinečnosti. 

jak probíhá webcam sešn

Dobrodružství začíná v takzvaném Open Chatu, který je pro všechny uživatele zdarma. V Open Chatu začíná seznamování. Je to prostor pro to zaujmout zákazníky a získat jejich pozornost. S uživateli Open Chatu můžete komunikovat v hromadném chatu, ať už na ně budete mluvit, odepisovat, nebo tyto možnosti kombinovat. Je jen na vás, co je vám příjemnější.

Máte také možnost šeptání s jednotlivými uživateli. Už v této fázi vás mohou zákazníky odměňovat Tipy. Dá se to brát jako taková dýška, která znáte z restaurací, nebo také jako malá pozornost.

Vaším cílem je získat některého z účastníků chatu na Private Chat, kde jste již placeni za každou minutu. Co je obsahem Private Chatu je velmi individuální. Některé modelky a modelové si se zákazníky pouze povídají, jiní předvádí erotická show, tančí, sledující se zákazníky filmy nebo nabízejí jiný způsobem trávení společného času se zákazníkem.

Jak zákazníky získat a jak je udržet

My zaručíme, že vaše online vysílání bude mít vysokou návštěvnost. Nemusíte si tedy dělat starosti se zajišťováním potenciálních klientů. Zaujmout a udržet si zákazníky je ale už na vás. Fyzická atraktivita je jistě plus, ale není nezbytností nebo stoprocentní zárukou vysokých výdělků. Pro úspěch jsou klíčové spíše sociální dovednosti a charisma. Zákazníci milují, když jsou modelové pozitivní a zábavní, projevují zájem a dokáží naslouchat. 

jaké jsou možnosti výdělku

Možností, jak vás mohou vaši zákazníci ohodnotit, je více. V Openchatu se může setkat s Tipy, kdy zákazníci posílají jednorázové částky, jen tak pro potěšení, nebo aby na sebe upozornili. Privatchat je placený chat, kdy jste hodnoceni za každou jednu minutu, kterou si s vámi klient zaplatí, ať už ji společně strávíte jakkoli. Můžete si také vytvořit seznam přání, které vám na důkaz své oddanosti někteří ze zákazníků budou postupně plnit, tedy platit. 

Co s námi získáte?

napište nám

Zajímá vás něco, na co jste nenašli odpověď?
Ozvěte se nám.