Jak na registraci?

Chystáte se registrovat? Jste tedy u třetího kroku. Což znamená, že jste odeslali vyplněný kontaktní formulář umístěný zde na webu a tomu následovala osobní schůzka nebo telefonický hovor, kde jsme vám vysvětlili vše potřebné.

Registrace je jednoduchá a není zde co pokazit. Odkaz na registrační formulář zasíláme e-mailem, ten tady tedy nenajdete, ale níže vás provedeme celým registračním formulářem.

 

První krok, basics, ani nepotřebuje doprovod fotografie. Zde vyplníte své jméno, příjmení a další základní informace včetně kontaktního e-mailu.

Druhý krok vás vyzve ke vložení fotografií. Také žádná věda. Je zde několik informací, které vám pomohou vybrat ty správné fotky, aby byly v dostatečné kvalitě a atraktivní pro vaše budoucí klienty. Výběr fotografií je dobré nepodcenit, je to přeci jen vaše vizitka a můžete díky nim získávat stále více klientů.

 

 

 

V dalším, tedy třetím kroku, vložíte fotografie svého občanského průkazu a spolu s ním jednu vaši fotografii s průkazem u obličeje. Tyto fotografie nikdo neuvidí, slouží pouze k ověření vaší totožnosti. Registrace jsou schvalovány manuálně, proto přikládáte také fotografii průkazu u vaší tváře, aby bylo možné posoudit, že jde skutečně o vás.

 

 

 

Máme za sebou tři minuty práce a právě jsme se přehoupli do druhé poloviny registrace. Čtvrtý krok vás vyzve k vyplnění vašeho pseudonymu, pod kterým budete vystupovat. Přímo v registračním formuláři je definováno několik podmínek. Například, že váš nick musí mít formát slovo_slovo a nesmí obsahovat žádnou část vašeho reálného jména.

 

 

 

V předposledním, tedy pátém kroku, vyplníte, jestli jste plátcem daní ve vaší zemi. A hurá na poslední krok.

 

 

 

V posledním kroku vyplníte své bydliště a volitelně také kontaktní informace, případně odkazy na vaše profily na sociálních sítích.

 

 

 

Registrace je tímto hotová. Zkontrolujte svoji e-mailovou schránku, kde byste měli mít informace o průběhu registrace. V případě chybně vyplněných údajů vás skrze e-mail upozorní podpora. Schválení registrací je obvykle dříve, než ve stanoveném termínu, často ještě ten samý den.

V tento moment jste registrovaní a připraveni jít do terénu. Máte k registraci nějaké další otázky? Ozvěte se nám!