fbpx Skip to content

vyrazte s námi
za dobrodružstvím

faq

Získejte odpovědi na všechny vaše otázky.

o webcam modelingu

Peníze můžete vydělávat tehdy, když si zákazník vyžádá Private show, za Tipy a Dárky. Stejně tak můžete vydělávat peníze v rámci našich soutěží, díky aplikaci Flirtphone, či získáváním nových zákazníků prostřednictvím Vašich sociálních sítí.

Vydělávat můžete téměř okamžitě. Stačí se nám ozvat, poradíme vám s registrací a vším, co je potřeba pro úspěšný start. Pokud máte dobré internetové připojení, kamerku a odhodlání, máte předem vyhráno.

Peníze můžete vydělávat tehdy, když si zákazník vyžádá Private show, za Tipy a Dárky. Stejně tak můžete vydělávat peníze v rámci našich soutěží, díky aplikaci Flirtphone, či získáváním nových zákazníků prostřednictvím Vašich sociálních sítí.

Ano. Je jen na vás, jestli se chcete webcam modelingu věnovat sami, nebo si svůj byznys postavit v páru či jiné skupině. Poptávka je takřka po všem.

Ne. Kdy a jak často budete pracovat je čistě na vás. Nemusíte dodržovat rozsah odpracovaných hodin v měsíci, týdnu ani jiném časovém úseku. Obecně lze ale říci, že čím více času budete trávit se svými zákazníky, tím silnější vazby s nimi vybudujete a tím vyšší příjmy vás čekají. 

Ano. Pokud zákazník zapne Cam2Cam funkci tak se uvidíte navzájem. Tato funkce je přístupná pouze v Private show.

Budete potřebovat kvalitní internetové připojení s rychlostí uploadu alespoň 3 Mbps (rychlost uploadu můžete změřit zde), počítač nebo notebook a kvalitní webkameru. S doporučením webcamery nebo jejím výběrem vám rádi poradíme.

Naprosto odkudkoli. Stačí mít prostředí, ve kterém se cítíte komfortně. Stejně tak můžete pracovat na cestách. Důležité je akorát dbát na dobré světelné podmínky. 

Není. Je jen na vás, co budete vašim klientům nabízet, a jak s nimi budete trávit váš společný čas. Nikdy nemusíte dělat nic, co vám není příjemné. 

Ano. Za jakákoliv doporučení budeme rádi. Kontaktujte nás na e-mailu info@flirtmodel.cz nebo pomocí kontaktního formuláře. 

o spolupráci s námi

o spolupráci s námi

Spolupracujeme se společností Flirt4Free, která je typická pro svou péči o modely. Průběžně oceňují talenty a nadějné nováčky, které dále rozvíjejí směrem k větší profesionalitě a tím i vyššímu zisku. 

Ano. Věříme, že časem zjistíte, která platforma vám vyhovuje více. A také věříme, že to budeme my :).

Vyplácení probíhá dvěma možnými způsoby dvakrát za měsíc. Prvním je zaslání platby přes Payoneer. Platbu přes Payoneer obdržíte vždy nejpozději první pátek, který následuje po konci provizního období (to trvá vždy dva týdny počínaje pondělkem a konče nedělí), a to do půlnoci EST. Druhým možným způsobem je bankovní převod. Doba trvání převodu je většinou závislá na vaší bance a na zemi, ve kterou máte vaši banku. Finančně výhodnějším způsobem je platba přes Paxum, kde se účtuje pouze 5 USD za převod, který se odečte z vaší provize. Minimální částka pro převod je 100 USD.

Nabízíme dva různé způsoby vyplácení provize. Prvním je zaslání platby přes Payoneer.  Druhým možným způsobem je bankovní převod.

Ano. Vaše soukromí a bezpečnost je pro nás stejně tak důležitá, jako pro vás. Zablokování vybraných zemí lze ve vašem profilu.

Váš profil můžete jednoduše smazat po přihlášení ve svém osobním profilu. V případě, že chcete být pouze dočasně nedostupní, je možné váš profil dočasně zdeaktivnit tak, abyste nepřišli o své kontakty, hodnocení a další. V takovém případě nás kontaktujte.

Ve chvíli, kdy se zaregistrujete získáte svého reprezentativa, který vám pomůže s vytvořením vašeho účtu. Dále budete mít k dispozici Online Live podporu 24/7 a tým trenérů, kteří vám rádi pomohou nejen s technickým nastavením a zároveň vám jsou k dispozici kdykoliv budete potřebovat poradit v začátcích nebo si s jakoukoli situací nebudete vědět rady nebo budete mít nějaké obavy.

Ve chvíli když se zaregistrujete získáte svého reprezentativa, který vám pomůže s vytvořením vašeho účtu. Dále budete mít k dispozici Online Live podporu 24/7 a tým trenérů, kteří vám rádi pomohou nejen s technickým nastavením a zároveň vám jsou k dispozici kdykoliv budete potřebovat poradit v začátcích nebo si s jakoukoli situací nebudete vědět rady nebo budete mít nějaké obavy.

Naším specifikem je, že pracujeme s každým naším modelem. Pomáháme nejen na začátku cesty, ale i následně v dalším rozvoji. Ve spolupráci s Flirt4Free umožňujeme účast na každoročním summitu, kde je možnost setkat se s lidmi z oboru a načerpat mnoho nových informací. 

napište nám

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?
Ozvěte se nám.